.

.

Cacommark pi midi фустани за жени чистење женски плус големина со тркалезна врата цврста долга фустан Хелф ракав Копчињата се облекуваат црно

Cacommark pi midi фустани за жени чистење женски плус големина со тркалезна врата цврста долга фустан Хелф ракав Копчињата се

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Countенски плус големина со големина на врвот со цврста врата, копчињата за ракави, ве молиме проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : 1. Тоа е изработено од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно носење. 2.Семили и дизајн ве прават попривлечни. 3.Прет за забава, обичен, спорт, chirstmas, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. 5. Повод : Дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен за есен и зима. Информации за производот : Сезона : Цела сезона. Пол : жени. Повод : Обичен. Стил : Обичен. Должина : Редовно. Fit : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Што добивате : 1xwomen фустан. Големина : S Големина : Мала САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 96см/37,80 '' ракав : 40см/15,75 '' Должина : 126cm/49.61 ''. Големина : M Големина. Големина : L Големина. Големина : XL Големина. : X-LARGE US : 10 Велика Британија : 14 EU : 40 биста : 116 CM/45.67 '' ракав : 43cm/16.93 '' Должина : 132cm/51.97 ''. Големина : XXL Големина. : XX-LARGE US : 12 Велика Британија : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82 '' ракав : 44cm/17.32 '' Должина : 134cm/52.76 ''. Големина : xxxl Големина : 3x-large САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 132cm/51.97 '' ракав : 45cm/17,72 '' Должина : 136cm/53.54 ''. Големина : XXXXL Големина. : 4x-LARGE US : 16 Велика Британија : 20 EU : 46 Bust : 140cm/55.12 '' ракав : 46cm/18.11 '' Должина : 138cm/54.33 ''. Големина : XXXXXL Големина : 5x-LARGE US : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 биста : 148cm/58.27 '' ракав : 47cm/18.50 '' Должина : 140cm/55.12 '' Shift For For For For For Plus Plus Siment Clearance. Маица/ фустан за дозвола за дозвола за жени. Летни фустани за дозвола за жени.

Спецификација

Избор на клиент