.

.

Детски фустан Детски Диносаурус Печатени Стебла За Пливање И Капи За Пливање Фрагарн

Детски фустан Детски Диносаурус Печатени Стебла За Пливање И Капи За Пливање Фрагарн

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Детски Диносаурус Печатени Ковчези За Пливање И Капи За Пливање Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе 2.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно 3.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци За шоу За бебиња информации За Производот : Пол : Должина На Облека За Момчиња : Редовен Тип На Шема : Декорација На Букви : ниедна должина На Ракавот : Стил На Долги Ракави : Модна Пригода : Секојдневно и миењето раце и машината за перење е ВО РЕД пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА стебла за пливање+1 ПАРЧИЊА Капа за пливање забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина препорачана Возраст 1105-6 Y60cm/23.62"1206-7 Y64cm/25.20"1307-8 Y68cm/26.77"1408-9 Y72cm/28.35"1509-10 Y76cm/29.92"16010-11 Y80cm/31.50"Големина : 110 препорачана Возраст : 5-6 Ywaist : 60cm/23,62"Големина : 120 Препорачана Возраст : 6-7 Ywaist : 64cm/25,20"Големина : 130 Препорачана Возраст : 7-8 Ywaist : 68cm/26,77"Големина : 140препорачана Возраст : 8-9 Ywaist : 72cm/28,35"Големина : 150препорачана возраст : 9-10 ywaist : 76cm/29.92"Големина : 160 Препорачана Возраст : 10-11 Ywaist : 80cm/31.50" Табела Со Големини : Големина : 110 Препорачана Возраст : 5-6 Y Половината : 60cm/23.62"Големина : 120 Препорачана Возраст : 6-7 Y Половината : 64cm/25.20"Големина : 130 Препорачана Возраст : 7-8 Y Половината : 68cm/26,77"Големина : 140 Препорачана Возраст : 8-9 И Половината : 72см/28,35"Големина : 150 Препорачана Возраст : 9-10 И Половината : 76см/29,92"Големина : 160 Препорачана Возраст : 10-11 И Половината : 80см/31,50" ● Материјал : Висококвалитетен Материјал За Мешавина Од Памук, Мек, Дише И Еластичен, Одржувајте Го Вашето Дете Удобно И Топло. +Деколте без ознаки за дополнителна удобност - затоа што ништо не треба да ја попречува играта. `+Одличен подарок за божиќ, нова година, благодарам давање и роденден или секојдневно носење. Рачно или машинско перење во вода со ниска температура. Закачете се да се исуши. Не избелувајте.

Спецификација

Избор на клиент