.

.

Коаезне Есенски Преден И Заден Дел В Полите На Вратот Поделени Секојдневни Фустани Виолетова Тропска Цвет Полинезиски Печатени Фустани Жени

Коаезне Есенски Преден И Заден Дел В Полите На Вратот Поделени Секојдневни Фустани Виолетова Тропска Цвет Полинезиски Печатени

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Летни Фустани За Жени Плажа Цветни Маици Сарафан Обични Џебови Бохо Резервоар Фустан. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 230гр. големина На Пакетот : 28х26х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Удобни Памучни Фустани Женски Секојдневен Макси Плажа Фустанс Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см/37.01" Половината : 86см/33.86" : 104см/40.94" Должина : 88см/34.65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 98см/38.58" Половината : 90см/35.43" : 108см/42.52" Должина : 89см/35.04"големина : л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" половината : 96см/37.80" : 114см/44.88" Должина : 90СМ/35.43"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 110см/43.31" половината : 102см/40.16" : 120СМ/47.24" должина : 91см/35.83"големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.67" половината : 108см/42.52" : 126см/49.61" должина : 92см/36.22" повлечете го затворањето жените долг ракав копчето надолу лабава замав Миди фустан СО ЏЕБОВИ МИДИ ФУСТАНИ плус големина жени. Машина За Перење Женски Долги Ракави Обични Тава Јака Одблесокот Фустан Солидна Долги Ракави Фустани. Материјал : 97%полиетер, 3%Спандекс/Еластан,лесен и Растеглив, мек и Удобен за Носење.Женските Летни Фустани Ќе Течат Кога Одите И Ќе Се Чувствувате Удобно Низ Вашата Кожа Мазна. Гостин Фустани Жени Sequin Мини Фустан. Карактеристика : Летните Фустани За Жени Доаѓаат со Шарен Цветен Принт, Секојдневен Стил На Тркалезен Врат,Без ракави,Два Странични Џебови Кои беа Доволно Длабоки За Да Се Стават Во Картички или Кармини, Бохо Стил, Полите За Нишање, Мек Резервоар . Светлиот Шарен Принт Изгледа Сјај Во Лето, Ќе Имате Прекрасно И Во Лето Додека Носите Лесен Широк Фустан Женски Памучни Секојдневни Фустани За Жени Линија. Прилики : Фустанот Со Маица Е Доволно Удобен За Носење Низ Куќата Како Домашни Фустани,Работен Фустан За Жени Канцеларија,шопинг,пешачење и Носење На Обична Вечер За Забава За Дипломирање,патување,Носење На плажа. Фустан За Жени Мајка На Обични Фустани со Долги Ракави.

Спецификација

Избор на клиент