.

.

Ренесансна Фер Облека, Средновековни Готски Фустани За Жени Гроздобер Ренесансни Фер Фустани Ретро Викиншки Ирски Фустан Викторијанска Облека За Вештерки Ренеса?

Ренесансна Фер Облека, Средновековни Готски Фустани За Жени Гроздобер Ренесансни Фер Фустани Ретро Викиншки Ирски Фустан Викторијанска

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

22 " Должина : 130см/51. Викторијанските долги готски фустани во комбинација стилски со ретро стил, ги прават женките поелегантни! готски фустан за жени викторијанска блуза црн викторијански фустан средновековни фустани ренесансни Фустани жени викторијански фустани викиншки фустани жени готски лолита фустан готски хулахопки романтичен готски црн ренесансен фустан Викиншки фустани готска облека готски корсет плус големина готска облека Каваи готски ренесансен Фестивал Фустан Готска облека за жени готска мода викторијански готски викторијански Фустан за жени ренесансен фустан жени готски корсет викторијански фустани готска облека за жени плус големина готски фустани лолита темно Средновековен фустан готски фустани ренесансен фустан готска облека женски ренесансен фустан+++++ рачно миење ладно одделно, Закачете суво, ниско железо кога е потребно.43 "Биста : 92см/36. Големина. ГОЛЕМИНА НАГОРЕ!!! Забележете дека поради ограничувањата во фотографијата и неизбежните разлики во поставките на мониторот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.

Спецификација

Избор на клиент