.

.

Ниско Во Средно Училиште Жени Обични V Плус Фустан Големина Без Ракави Дневно Печатење Макси Врат Гроздобер Боемски Женски Фустан Летен Лабав Елегантен Долг Фуста?

Ниско Во Средно Училиште Жени Обични V Плус Фустан Големина Без Ракави Дневно Печатење Макси Врат Гроздобер Боемски Женски Фустан

DEN 335.68
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Што добивате : 1 Компјутер Жените Облечи Табела : . Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 96см/37.80" Должина : 138см/54.33"Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 102см/40.16" Должина : 139см/54.72"Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 БИСТА : 108см/42.52" Должина : 140см/55.12"ГОЛЕМИНА : XL ВЕЛИКА британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 114cm/44.88" должина : 141 CM/55.51"ГОЛЕМИНА : XXL Велика британија : 16 еу : 42 сад : 12 биста : 120cm/47.24" должина : 142cm/55.91"големина : Xxxl велика британија : 18 еу : 44 сад : 14 биста : 126cm/49.61" ДОЛЖИНА : 143 CM/56.30"големина : xxxxl Велика британија : 20 еу : 46 сад : 16 Биста : 132 CM/51.97" должина : 144cm/56.69"големина : Xxxxxl велика британија : 22 еу : 48 Сад : 18 БИСТА : 138cm/54.33" должина : 145cm/57.09" за хеланки,ФАРМЕРКИ,ШОРЦЕВИ Или Панталони. Можете Да Ја Маичката Во Вашите Шорцеви Или Здолништа За Стилски Изглед Сите Сезони!. ●Стил € Ова Е Краток Блузи Да Се Направи Ќе Се Излади. V Дизајнот На Вратот Ја Истакнува Вашата Клучна Коска. Прилично Декоративно Копче Може Совршено Да Ја Покаже Вашата Личност. Дизајнот На Должината И Високиот Еластичен Струк Ја Покажува Вашата Прекрасна Фигура. ①Прилики погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. ①Материјал Е Направен Од Полиестер, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа. За Претстојните Летни Денови.

Спецификација

Избор на клиент