.

.

Машки Обични Ленени Кошули Со Кратки Ракави Пролет Лето Единечен Обичен Ревер Одмор На Плажа Со Целосен Принт Кошула За Одмор На Отворено

Машки Обични Ленени Кошули Со Кратки Ракави Пролет Лето Единечен Обичен Ревер Одмор На Плажа Со Целосен Принт Кошула За Одмор

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето, Пролет, Пад : Менматеријал : Тип На Полиестерпатер Тип : Должина На Ракавот За Печатење : Кратка Јака : Дебелина На Ревер : Стандардно споредете ги големините на деталите со вашите пред вас !!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи). Овие ленени кубански кошули со кратки ракави можат да се комбинираат со панталони за облекување, панталони, чино, ленени шорцеви или фармерки.Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см/42,52" Рамо : 44см/17,32" Ракав : 19,5 см/7,68" Должина : 73см/28,74" Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 116см/45,67" Рамо : 46,5 см/18,31" Ракав : 21см/8,27" Должина : 75см/29,53" Големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 124см/48,82" рамо : 49см/19,29" ракав : 22,5 см/8,86" должина : 77см/30,31" Големина : xl сад : 14 еу : 44 биста : 132см/51,97" рамо : 51,5 см/20,28" ракав : 24см/9. ①Различни Тимови Се Погодни за пролет, лето или aut. Затворање на копчињата и Ткаенина со Единечни Гради машките полиестерски Кошули изработени од висококвалитетен фарик, меки, лесни и дише, ве одржуваат ладни и опуштени цело време.45" Должина : 79см/31. Одличен избор за секојдневно носење. лежи погоден за сите сезони.

Спецификација

Избор на клиент