.

.

Машка црна и сребрена проверка на таблата за удобност се вклопуваат во прстен за венчавки од волфрам

Машка црна и сребрена проверка на таблата за удобност се вклопуваат во прстен за венчавки од волфрам

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен машка црна и сребрена табла за венчавки од ораво, удобност, вклопување во прстен за венчавки од волфрам. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Checkerboard Motif Tunfresten Ring. Црна и сребрена завршница. Удобност се вклопува. Ширина од 6мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Спецификација

Избор на клиент