.

.

Срцева Љубов Секогаш Струже Панталони За Жени, Низок Пораст Врвка, HS025T, Високи, Карибите Сини

Срцева Љубов Секогаш Струже Панталони За Жени, Низок Пораст Врвка, HS025T, Високи, Карибите Сини

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

ШЕСТ ЏЕБОВИ-Чувајте ја вашата опрема со стил благодарение на шест џебови. Плус големина чистење панталони на располагање. Права нога со отвори на полите. Ова се високи панталони за чистење што жените ќе ги купуваат повторно и повторно. ЧЕТИРИНАСОЧНА ТКАЕНИНА ЗА ИСТЕГНУВАЊЕ - овие женски медицински панталони за чистење се изградени од полиестер/спандекс поплин ткаенина.

Спецификација

Избор на клиент