.

.

Хомгро Женска Ноќница Без Ракави Памучни Пижами Фустан Мек Удобен Модален Ноќен Фустан Летен Резервоар Лежалка до колена Светло Виолетова Средна

Хомгро Женска Ноќница Без Ракави Памучни Пижами Фустан Мек Удобен Модален Ноќен Фустан Летен Резервоар Лежалка до колена Светло

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Хомгро Женска Ноќница Без Ракави Памучни Пижами Фустан Мек Удобен Модален Ноќен Фустан Летен Резервоар Лежалка до Колена Светло Виолетова Средна Големина М=Големина НА САД Мала, Големина НА ОЗНАКА Л=Големина НА САД МЕДИУМ, Големина НА ОЗНАКА XL=Големина НА САД 2xl=Големина На САД X-Голема, Големина НА Ознака 3 XL=ГОЛЕМИНА НА САД XX-Large Homgro дами ноќница без напор шармира со елек, плоштад вратот, Повлечете, Вратот На Екипажот, Резервоарот, Плоштадот и Внесува Стил И Самодоверба Во Вашата Секојдневна Гардероба Со својот блок во Боја, Симпатична, Крпеница, Симпатична, Ноќни Фустани Од АЛИНЕОМЕН Е МНОГУ Памучна, СПАНДЕКС, МОДАЛНА И Е Супер Мека, Мала ТЕЖИНА, УДОБНИТЕ Пижами ЗА Возрасни Се Погодни за ОДМОР, ОДМОР, ЛЕЖЕЊЕ, Патување, Семејство Во Текот На Есента, пролетта, лето нега-машина за перење. Препорачано миење раце. Не избелувајте. Не мијте со топла вода Големина НА Ознака М=Големина НА САД Мала, Големина НА ОЗНАКА Л=Средна ГОЛЕМИНА НА САД, Големина НА ОЗНАКА XL=Големина НА САД 2 XL=Големина НА САД X-Голема, Големина НА Ознака 3 XL=ГОЛЕМИНА НА САД XX-Голема. Хомгро дами ноќница без напор шармира со елек, квадратен врат, влечење, врат на екипажот, резервоар, плоштад и носи стил и доверба во вашата секојдневна гардероба со својот блок во боја, симпатична, крпеница, симпатична, алин. женските ноќници се многу памучни, спандекс, модални и се супер меки, со мала тежина, пријатни.

Спецификација

Избор на клиент