.

.

Девојките на Niuredltd летаат со цвеќиња со цвеќиња од карани карани со ромпер со глава на глава со големина 80

Девојките на Niuredltd летаат со цвеќиња со цвеќиња од карани карани со ромпер со глава на глава со големина 80

DEN 362.72
Залиха
Достапно за нарачка

Девојки за новороденчиња летаат ракав, цветни отпечатоци, карирани ромпер новородени каросерии со ленти за глава, кои се однесуваат на материјали : материјалите носат подобро искуство со носење. Дизајн на модни отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погодно за какви било прилики, совршено е за затворено, носење на отворено, фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро искуство за удобност за носење на бебиња. Пакет вклучуваат : 1pc romper+1pc лента за глава Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачното мерење и малку варијација на бојата за различно поставување на дисплејот. Контактирајте нè. '43cm/16.93''Size : 70 Recompleded Age : 0-6 месеци БУСТ : 48cm/18.90''L долга должина : 34cm/13.39''Size : 80 Recommend Age : 6-9 Moness Bust : 50cm/19.69'''Lenge : 37cm/14,57' '' Големина : 90 Recompleded Age : 9-12 уста : 52cm/20.47'''''l должина : 40cm/15.75''size : 100 Recommented Age : 12-18 месеци Блу вклучено и полетувајте, што го прави совршен за деца . Изработено е од високо квалитетни материјали, доволно издржливо за вашето засилување . Измијте : Препорачајте миење на рацете или машината за миење во ладна вода. Не е белило. Костум за лето, есен, пролет.

Спецификација

Избор на клиент