.

.

Викерман 5.5 ' Собрани Пацифик Вештачки Елка, Неосветлен

Викерман 5.5 ' Собрани Пацифик Вештачки Елка, Неосветлен

DEN 2703.84
Залиха
Достапно за нарачка

Викерман Вештачки 5.5 'x 30" неосветлен собрани Пацифик Молив елка со 252 пвц совети. Ова дрво доаѓа неосветлено, има прекрасно собрани врвови на метални гранки со шарки и вклучен е држач За Метално дрво. Викерман 5.5 ' Собрани Пацифик Вештачки Елка, Неосветлен.

Спецификација

Избор на клиент