.

.

Бела Вита Корин Блок Пета Сандали

Бела Вита Корин Блок Пета Сандали

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Класична, софистицирана сандала со асиметричен пресврт се описите што ми доаѓаат на ум За Корин од Бела Вита. Овој чевел е вистинска убавица и навистина ја покажува елеганцијата на сезоната на сандали. Ја сакаме љубовта љубовта разноврсноста овде во Бела Вита и знаеме Дека Корин навистина го нуди тоа. Давање изглед што ќе направи да се чувствувате најдобро; Корин е летен шоу затворач. 2.75" блок пета. Кожен асиметричен горен дизајн. Коси блок инспириран наредени пета. Влошка поместена од пета до пети. Назад Патент за лесно вклучување/исклучување.

Спецификација

Избор на клиент