.

.

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

Фрог Тог, женски врба од руно јакна

DEN 479.68
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајнирани и тестирани од дами кои се активни на отворено, така што ги добивате карактеристиките, вклопувањето и перформансите што ви се потребни за вашиот активен животен стил. Многу џебови за чување и организирање на вашите работи. Затворање на патент предно со внатрешно размавта за ветер/бура, руно-обложена со прилагодлив аспиратор. Angleеб на градите од агол, џебови со двојни зипски џебови, 2 внатрешни џебови за складирање, џеб со патент на ракав. Брави со кабел за притискање на полите и аспираторот. Контурирано сечење за совршено вклопување.

Спецификација

Избор на клиент