.

.

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач Со Шарки

DEN 2111.52
Залиха
Достапно за нарачка

Дајте му на секој изглед совршен завршен допир со овие задолжителни обетки со кружни обрачи со шарки. Изработени од 14 каратно жолто злато овие обетки со обрач од 13 мм се навистина секојдневен придружник. Обезбедени со затворање со шарки овие обетки се совршени за еден ден во канцеларија или ноќно излегување.Метална Тежина : 1,87 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетки : Обетки Со Обрач Со Шарки Пол : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 13мм дијаметар солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Индија 14кт Обетки Со Обрач Со Жолто Злато Со Шарки : цврсто Полиран14кт жолто злато.

Спецификација

Избор на клиент