.

.

Спасување На Тен Затемнет Хидратантен Гел КРЕМ ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Природен од бареминерали За Жени-2. оз

Спасување На Тен Затемнет Хидратантен Гел КРЕМ ЗАШТИТЕН ФАКТОР-Природен од бареминерали За Жени-2. оз

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Овој Гел За Лице Со Повеќе задачи комбинира хидратантни придобивки за нега на кожата со природно сјајно покривање. Овој разноврсен Крем за Лице постигнува росна, чиста до средна покриеност за да и даде на кожата сјаен, мек и мазен изглед. Овој разноврсен крем постигнува росна, чиста до средна покриеност за да и даде на кожата сјаен, мек и мазен изглед.

Спецификација

Избор на клиент