.

.

Серво Волан Повратна Линија Црево Собранието Одговара изберете:, ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

Серво Волан Повратна Линија Црево Собранието Одговара изберете:, ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН

DEN 2844.80
Залиха
Достапно за нарачка

Враќање Линија Црево Собранието Еделман 93316 Враќање Линија Црево Собранието. Цинк обложена цевка заштита од ' рѓа и корозија. Изграден за да се спротивстави на дефектот и контаминацијата на системот. Приклучоците за прекинувачи овозможуваат повторна инсталација на сензорите за притисок на ОЕ. Одговара Изберете : 2008,2011 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 6 Цил 3.8 L 2007,2009-2010 ЏИП WRANGLER 6 Цил 3.8 L и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификација

Избор на клиент