.

.

Хопкинс Решение За Влечење Приклучок За Едноставно Возило До Ременот За Жици На Приколката; Вкл. Краток Доказ Моќ Конвертор; Одговара изберете: 2009-СУБАРУ ФОРЕСТЕР, 2

Хопкинс Решение За Влечење Приклучок За Едноставно Возило До Ременот За Жици На Приколката; Вкл. Краток Доказ Моќ Конвертор;

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Приклучок За Жица За Приколка-Едноставно Возило До Прицврстувач За Жици За Приколки-Едноставно Возило До Ремен За Жици За Приколки; Вкл. Конвертор за Напојување Со краток Доказ;КАРАКТЕРИСТИКИ : Приклучок За Едноставен Комплет За Жици,Користи ОЕМ Конектори ЗА Подобрено Вклопување И Отпорност На Атмосферски Влијанија,Вклучува Странична Страна На Возилото 4 Рамна,Ја Штити Електрониката На Возилото За Влечење Од Шорцеви За Жици,Терминали Отпорни На Корозија,Вклучува Капак За Прашина И Пакет За Маснотии За Да Се Спречи Корозија,Вклучува Чекор-По-Чекор Инструкции,90 Дневна Гаранција Од Датумот На Оригинално Купување,Хопкинс е лидер во производство, Дистрибуција И маркетинг На Квалитетни, Иновативни Додатоци За Влечење И Возила За Автомобилски Производител, Инсталатор, Рекреативен, Земјоделски И Комерцијален Корисник. Понудените решенија за производи вклучуваат : влечење електрични и р. в. нивоа; алатки за снег и мраз; алатки за чистење возила; самостојна промена на маслото и алатки за одржување течности; освежувачи на автомобилски воздух; организација на возила и производи за мобилни додатоци; производи за заштита на автомобили, вклучувајќи капаци за седишта, капаци на воланот, душеци за подови и нијанси на сонце; и решенија за безбедност на гумите. Хопкинс се стреми да го направи искуството на потрошувачите поедноставно и поисплатливо преку иновации и вредност. Следиме конзистентна филозофија, вклучувајќи : искористување на потрошувачките сознанија за да се поттикне иновацијата на производите, доставување вредност на крајниот корисник преку ефикасни производствени стратегии, одржување ригорозни мерки за контрола на квалитетот обезбедување врвни перформанси на производот и обезбедување врвна поддршка на потрошувачите преку посветен тим специјалисти за поддршка и мобилни/он-лајн ресурси. Хопкинс Влечење Решение. 11143865. НОВО. Одговара Изберете : 2009-2016 СУБАРУ ФОРЕСТЕР 2010-2014 СУБАРУ АУТБЕК 2013-2015 СУБАРУ XV CROSSTREK и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Спецификација

Избор на клиент