.

.

Чудо на нација Девојки девојки Casual Critter High Top Sneakers, големини 7-12

Чудо на нација Девојки девојки Casual Critter High Top Sneakers, големини 7-12

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

За еднорог и мачка девојка која сака, овие високи врвови на девојчињата имаат симпатичен дизајн на еднорог, еластични ленти, надворешна плоча и флексибилна надворешна плоча. Направено со страничен патент за лесно исклучување и каиш за моќност на кука и јамка за вклопување. Исклучиво на. Материјал : Полиуретан (ПУ) горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : лента за напојување на кука и јамка за вклопување. Карактеристики : треперлив дизајн на еднорог; флексибилна надворешна плоча; Подготвена јака. Критар високи врвни патики за девојчиња за мали деца од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент