.

.

Чудо нација бебе дете девојка со долг ракав пливање рашгард

Чудо нација бебе дете девојка со долг ракав пливање рашгард

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

Симпатичната изматена полите на Рашгуард на оваа девојка додава убав допир на нејзината ажурирана облека за пливање од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. Екипаж. Долги ракави. Исфрлен и разгален полите. UPF 50 заштита од сонце. 85% полиестер/15% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент