.

.

- Големи момчиња маици и врвови на резервоарот - кошарка

- Големи момчиња маици и врвови на резервоарот - кошарка

DEN 511.84
Залиха
Достапно за нарачка

IWPF - маици со големи момчиња и врвови на резервоарот - Мајска маица за млади во кошарка. 100% памук пред -превоен за прекрасно да се вклопи и да ве одржува топло, изгледа одлично дури и да се измие по миењето. Некои бои имаат повеќе полиестер, како што се Хедер бои, графит Хедер, безбедносни бои совршени за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанијата, јога, тренингот, обука, салата, фитнес, изведување на пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подароци за вас, семејство или пријател. Совршен за Божиќ, Ден на таткото за тато, Денот на мајката за мајка, идеја за подароци за пријатели, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Подарокот за добредојде дома што ќе го сакаат. Овие се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Дајте им како подарок, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Спецификација

Избор на клиент