.

.

Женски Фустани Женски Фустани Лежерен Трегер Без Ракави Фустани Со Цветен Принт За Жени

Женски Фустани Женски Фустани Лежерен Трегер Без Ракави Фустани Со Цветен Принт За Жени

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 94cm/37.01" Должина : 83cm/32.68" Големина : M Биста : 98cm/38.58" Должина : 84cm/33.07" Големина : L Биста : 102cm/40.16" Должина : 85cm/33.46" Големина : XL Биста : 106cm/41.73" Должина : 86cm/33.86" Големина : xxl Биста : 110cm/43.31" должина : 87cm/34.25" Жените Се Облекуваат Обичен трегер без ракави цветен фустан за трегер со принткарактеристики : забелешка : ве молиме погледнете ја Големината лево пред да купите. Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинскиот производ може да има малку поинакви бои од оној погоре. Ви благодариме за разбирањето.Моден совет : овој елегантен фустан може да се носи со потпетици за семејни собири, свадби, забави за гости на свадба, роденденски забави, семејни собири, состаноци. за рана fall. Спарете го со палто или кардиган за погодност дома и надвор.Пролетта и летото може да се носат сами, есенскиот и зимскиот капут и јакна е идеалокација : овој стилски фустан можете да го носите со сандали, чевли, чизми на плажа, работа, забави, свадбени гости, ноќни клубови, излегување, патување, одмор. Погоден за пролетни, летни, есенски и зимски фестивали.Материјал : мека и дише полиестерска мешавина сезона : лето : Женски Повод : Банкет,излет материјал : Полиестерпетер Тип : цврст стил : каузлфит : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици, Чанти и Сите Видови Стилови на Коса. Повод : Секојдневен Фустан Е Погоден За Пролет, Лето, Fall, Зима, Дневно, Забави, Работа, Состаноци, Свадби, Одмори На Плажа И Настани Од Големи Размери. цветен фустан за жени. летен фустан. бохо фустан за жени. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Спецификација

Избор на клиент