.

.

Фустани За Жени Со Цврста Боја V-Вратот Краток Ракав Длабоко Лабава Мода Секојдневен Шифон Фустан Канцеларија Тренингот Сарафан

Фустани За Жени Со Цврста Боја V-Вратот Краток Ракав Длабоко Лабава Мода Секојдневен Шифон Фустан Канцеларија Тренингот Сарафан

DEN 382.08
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 92см/36.22" Рамо : 38см/14.96" Должина : 96см/37.80" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 БИСТА : 96см/37.80" Рамо : 39см/15.35" Должина : 97см/38.19" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 САД : 8 Биста : 100СМ/39.37" Рамо : 40см/15.75" Должина : 98см/38.58" Големина : xl велика британија : 14 еу : 40 Сад : 10 БИСТА : 104см/40.94" рамо : 41см/16.14" должина : 99см/38.98" големина : xxl велика британија : 16 Еу : 42 САД : 12 БИСТА : 108см/42.52" рамо : 42см/16.54" должина : 100см/39.37" овој летен Фустан користи дише и лесен полиестер,Обезбедувајќи ВИ КУЛ И ПРИЈАТНО ИСКУСТВО со НОСЕЊЕ. Овој Фустан Е Лесен, Но Не Проѕирен, Не Тежок Дури И Во Сончево Време. Фустаните за нишање ќе течат кога одите и непречено се чувствувате удобно на вашата кожа.Сонцето фустани убаво натпревар за сандали, патики и потпетици.Летните фустани за жени 2023 година се одлични за плажа, улична облека, свадбен гостин, забава, одмор,хавајски, тропски, клуб, училиште и секојдневно носење.Фустанот е Исто Така Сезона на дипломирање носете и одличен подарок за вашата мајка На Денот на Мајката. Макси Фустанот Ви Овозможува Меко Пријатно Искуство На Допир, Пријателско За Кожата. Летниот Течен Фустан Без Ракави Изгледа толку Кул, Првиот Избор За Летен Фустан. Фустанот Со Замав А-Линија Може Да Одговара Со Високи Потпетици, Сандали, Рамни Чевли, Флип-Апостолки Или Со Капа Со Обод За Грациозен Изглед. Овој Фустан Може Да Ве Задоволи Да Излегувате Со Вашето Момче, Да Правите Совршени Фотографии Додека Сте На Одмор. Ве молиме љубезно проверете ја табелата со големини подолу пред да нарачате. Измијте ладно со слични бои без белило.

Спецификација

Избор на клиент