.

.

Женски Лето Повик V-Вратот Сплит Краток Ракав Печатење Фустани Одмор Дозвола

Женски Лето Повик V-Вратот Сплит Краток Ракав Печатење Фустани Одмор Дозвола

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

30"MMedium93cm/36.Сезона : Пролет, Лето : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : V-Вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан Size Bust Sleeve Length SSmall88cm/34.63"должина : 145см/57. ●Одлична Услуга за Клиентите eqwljwe е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство.87" Eqwljwe е посветена да обезбеди задоволителна стока на нашите вредни клиенти, големината е релативно Помала, Препорачавме Подобро Да Избереме Поголема Големина.09"големина : xllabel големина : x-largebust : 103см/40.Женски Летни Обични Фустани За Печатење Со Кратки Ракави Со Сплит Врат : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето носење дали. Можете да се спарите со вашите сандали со блок-потпетици или чевли со мазги го комплетираат изгледот.

Спецификација

Избор на клиент