.

.

Женски Фустани Женски Бохо Одмор Краток Ракав Средна Должина Круг Деколте Сонце Фустан Црн

Женски Фустани Женски Бохо Одмор Краток Ракав Средна Должина Круг Деколте Сонце Фустан Црн

DEN 319.68
Залиха
Достапно за нарачка

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Црна Големина : Должина На Ракавот : Должина На Кратки Ракави : Стил На Фустан Со Средна Должина : Деколте За Сонце : Тркалезна Шема На Деколте : Цветна. Внимание : Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери. Внимание Ако Размислување, Благодарам. Тип на фустан : женски долг летен фустан, Цврсти каузални фустани, женски Фустан за Забави, долг фустан на Плажа. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Препорачуваме : можете да спарите појас и јакна со него,ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен, бременост, свадба, забава, одмор, улична облека, секојдневен живот. куќа фустан за жени; црн партиски фустан; фотосесија фустан за жени; гранџ фустан; завиткајте фустани; женски фустани за сонце; сив фустан за жени; корсет фустан за жени формални;.

Спецификација

Избор на клиент