.

.

Женски Фустани Жени Бохо Цветни Фустан Печатени Обични V Вратот Партија Вечер Лето Плажа Сарафан Фустани За Жени

Женски Фустани Жени Бохо Цветни Фустан Печатени Обични V Вратот Партија Вечер Лето Плажа Сарафан Фустани За Жени

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Стил : Секојдневно, Секојдневно. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за женска табела : . Големина : S Биста : 82cm/32.28" Половината : 68cm/26.77" : 82cm/32.28" Должина : 89cm/35.04"Големина : M Биста : 86cm/33.86" Половината : 72cm/28.35" : 86cm/33.86" Должина : 90cm/35.43"Големина : L Биста : 90cm/35.43" половината : 76cm/29.92" : 90cm/35.43" должина : 91cm/35.83"големина : xl биста : 94cm/37.01" половината : 80cm/31.50" : 94cm/37.01" должина : 92cm/36.22"големина : xxl биста : 98cm/38.58" половината : 84см/33.07" : 98см/38.58" должина : 93см/36.61" 4.Носењето На Овој Фустан Ќе Ја Истакне Вашата Фигура И Ќе Добие Многу Пофалби. фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жени 2023 женски фустани црни фустани за жени. 5.Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне! фустани бел фустан жени макси фустан за жени за жени велигденски фустан за жени. 3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне! плус големина фустан за жени летни фустани за жени фустани на плажа за жени летен фустан миди фустани за жени. 2.Стилскиот И Моден Дизајн Ве Прават Попривлечен розов фустан за жени секојдневни фустани за жени летни фустани макси фустан бохо фустан за жени. 1.It Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, доволно издржлив За Секојдневно Носење цветен фустан за жени долги фустани за жени женски летни фустани фустани за сонце женски летни лежерни.

Спецификација

Избор на клиент