.

.

Лументо Дами Едноставен Кафтан Маица Фустан Тенок Фит Сарафан Со Ремени Секојдневни Кратки Мини Фустани Без Ракави

Лументо Дами Едноставен Кафтан Маица Фустан Тенок Фит Сарафан Со Ремени Секојдневни Кратки Мини Фустани Без Ракави

DEN 282.88
Залиха
Достапно за нарачка

Спарете Го Со Хеланки Е Исто Така Убав Натпревар. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади. Карактеристики : Квадратен врат, без ракави, рушен, секојдневен фустан на плажа.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Натпревар - Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки Или Дури И Патики.

Спецификација

Избор на клиент