.

.

Капрезе Дами Замав Фустани Џеб Миди Фустан Екипажот Вратот Летна Плажа Сарафан Обична Еднобојна Паун Сина 3XL

Капрезе Дами Замав Фустани Џеб Миди Фустан Екипажот Вратот Летна Плажа Сарафан Обична Еднобојна Паун Сина 3XL

DEN 287.20
Залиха
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајнот На Вратот и Рафлерот На екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Дизајн : Секси Боемски Фустан Со Замав Во Цврста Боја. Класичен Сарафан За Гардероба. Натпревар-Миди Фустан Со Цврста Боја Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.

Спецификација

Избор на клиент