.

.

Женски Фустани Лето Лежерно Лабава Без Ракави V Вратот Долг Цвет Печатење Фустан

Женски Фустани Лето Лежерно Лабава Без Ракави V Вратот Долг Цвет Печатење Фустан

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 95cm/37.40" Половината : 130cm/51.18" Должина : 131cm/51.57" Големина : M Биста : 100cm/39.37" Половината : 134cm/52.76" Должина : 132cm/51.97" Големина : L Биста : 105cm/41.34" Половината : 138cm/54.33" должина : 133 см/52.36" големина : xl биста : 110cm/43.31" половината : 142cm/55.91" Должина : 134cm/52.76" големина : Xxl биста : 115cm/45.28" половината : 146cm/57.48" Должина : 135cm/53.15" Жените Лето секојдневен секси без ракави v вратот долг цвет Фустан за печатењекарактеристики : изработен од полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен тактилен на вашата кожа. Овој секојдневен Летен Макси Фустан се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и открива стабилно. Ова Е Долг Фустан што ќе ве направи кул. должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави,одмор, клубови и состаноци.Жените Лето Повик Секси Без Ракави V Вратот Долг Цвет Печатење Фустанматеријал : Полиестер, Spandex Color : како што покажува сликата, (Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 250gpackage големина : 30x25x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Совети За Совпаѓање : Торба За Рамо;Високи Потпетици;Различни Видови Чевли. Повод : Погоден За Одмор,Работа,Дом,Канцеларија,Забава,Вечер,Одмор,Состанок,Пикник,Шопинг,Патување,Училиште, Дневно. Добро За Пролет ,umn И Летна Облека. цветен фустан за жени. бохо фустан за жени. летен фустан. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Спецификација

Избор на клиент