.

.

В Сарафан За Вратот Само Абаја Течен Долг Кафтан Фустан Женски Ракав За Вратоврска Свечени Фустани Со Флапер За Жени

В Сарафан За Вратот Само Абаја Течен Долг Кафтан Фустан Женски Ракав За Вратоврска Свечени Фустани Со Флапер За Жени

DEN 399.84
Залиха
Достапно за нарачка

Должина на ракавот : Долг Специјален плисиран дизајн. Фустани За Мали Жени, Симпатичен Летен Фустан, Модни Фустани За Жени Лето, Макси Фустани За Жени Секојдневно Лето, Секојдневни Летни Фустани За Постари Жени,Линија Фустан Летни Жени, Дами Фустани Лето Лежерно, Облечени За Жени Лето, Плажа Фустан Плус Големина, Летен Фустан Должина На Коленото,Женски Фустани За Работа,Маица Фустани За Жени Должина На Коленото,Плус Големина Макси Фустани, Женски Фустани.

Спецификација

Избор на клиент