.

.

амуса Дами Обичен Моден Летен Пуловер Без Ракави Печатен Кружен Фустан со Кружен Врат женски Фустан

амуса Дами Обичен Моден Летен Пуловер Без Ракави Печатен Кружен Фустан со Кружен Врат женски Фустан

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 96см/37,80" Половината : 84см/33,07" Колк : 100см/39,37" Должина : 100см/39,37"Големина : М Биста : 100см/39,37" Половината : 88см/34,65" Колк : 104см/40,94" Должина : 101см/39,76"Големина : Л Биста : 104см/40.94" половината : 92см/36.22" колк : 108см/42.52" должина : 102см/40.16"големина : xl Биста : 108см/42.52" половината : 96см/37.80" колк : 112см/44.09" должина : 103см/40.55"големина : xxl биста : 112см/44.09" половината : 100см/39.37" колк : 116см/45.67" должина : 104см/40.94"ве молиме имајте предвид дека Малата Разлика во Бојата Треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!Стил : Секојдневен,моден и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустанот ве прави попривлечни декорација : Нематеријал : Полиестер blend1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашата дневна должина на носење : обичниот пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан Пригода : Секојдневен,Дневен Род : Женски} Материјал : овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина за да ви овозможи удобно искуство при носење. Тоа е дише и удобно, со добра завеса, а поставата нема да навлезе. €Функција : мала тежина и удобно. ●Прилики : летниот елегантен фустан е совршен за секојдневен, дневен, плажа, одмор, свадбен гостин, семеен собир, на отворено, патување, враќање дома, забава, шопинг, датум на вечера и други настани. ①Натпревар : можете да го усогласите со вашите сјајни обетки, ѓердани и чевли со високи потпетици за да ја покажете вашата женственост. ●Инструкции за перење : Машинско перење Со вреќа за перење, миење раце ладно и не белење.

Спецификација

Избор на клиент