.

.

Рејлун Женски Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Макси Фустани Со Пруги Боемска Секси Забава Греј Л

Рејлун Женски Фустан Без Ракави Летна Плажа Сарафан Макси Фустани Со Пруги Боемска Секси Забава Греј Л

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Натпревар-Макси Лизгачки Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Фустан За Забави, Долг Фустан со Ремени За Шпагети. Карактеристика : Фустани Со Резервоари Бохо, Широк Фустан Од Камизола Без Ракави, Макси Фустан Со Пруги, Сарафан Со Лизгање На Плажа Со Висок Струк Трендовски И Елегантен4. Дизајн : Секси Боемски Фустан Со Долги Лизгачки Пруги.

Спецификација

Избор на клиент