.

.

Бомбо дами летни плажа Сандес Кратки ракави Туника фустани V вратот Миди фустан лабава забава зелена 4xl

Бомбо дами летни плажа Сандес Кратки ракави Туника фустани V вратот Миди фустан лабава забава зелена 4xl

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

V Дизајнот на вратот и замав полите ве прави да изгледате привлечно во толпата. , M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Follow the size chart to select please) Material : 100% Polyester Neckline : V Neck Dress Length : Midi Length Sleeve Length : Short Sleeve Season : Spring, Summer, Autumn, Winter Occasions : Casual, Патување, одмор, работа, забава, секој ден, датуми, филмови, улица, плажа на плажа : 1. Овие фустани се изработени од полиестерски ткаенини. Материјал - 100% полиестер. Ласкави на повеќето типови на тело. Содржина на пакувања : 1 x Onенски фустан (други додатоци не се вклучени) Совети : 1.

Спецификација

Избор на клиент