.

.

Предна Прошетка Фустани Со Резервоари Без Ракави За Жени Ремен За Шпагети Секојдневна Цврста Туника Маица Фустан Празнична Забава Против Вратот Едноставен Сарафа

Предна Прошетка Фустани Со Резервоари Без Ракави За Жени Ремен За Шпагети Секојдневна Цврста Туника Маица Фустан Празнична Забава

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нема Сомнение Дека Летните Месеци бараат Шарена, Светла Гардероба!. Карактеристика : Женски Сарафан На Плажа Со Прерамки, Женски Фустан Со Кошула Со Среден Струк, Женски Прави Кратки Фустани.Карактеристики : 1. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летни Маици Фустан, Секојдневен Лабав Фустан За Лулашка, Празничен Сарафан на Плажа, Едноставен и Модерен Краток Мини Фустан. Материјал-95%Полиестер, 5%Спандекс.Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Фустан Со Туника, Женски Краток Мини Фустан, Женски Летен Фустан Тип На Шема : Еднобојна Боја : Портокалова, Сива, Црна, Сина, Црвена Роза, Црвено Вино (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Neckline : V Ѓердан : краток Појас : Должина На Средниот Струк : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето ,c Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Специјалниот Дизајн Без Ракави Прави Да Изгледате Уникатно И Шармантно Во Толпата. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Натпревар - Можете Да Го Облечете Многу Лесно Со Секоја Комбинација На Накит од Наметка,Сандали, Потпетици,Апостолки или Дури И Патики.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Дизајн-Летен Сарафан Со Цврста Боја, Секојдневен Фустан На Плажа Со Шупливи Лулашки, Боемски Секси Фустани Со Маици.

Спецификација

Избор на клиент