.

.

Женски Летен Памучен Ленен Фустан Дами Сарафан Обични Миди Фустани Плус Големина

Женски Летен Памучен Ленен Фустан Дами Сарафан Обични Миди Фустани Плус Големина

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Детали : *Големина На Ознака : М-3ХЛ,проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Ознака Големина Mlxl2xl3xlbust(см)101106111116121 Bust(инч)39,8 41,7 43,7 45,7 47,6 Должина(см)120,0 121,0 122,0 123,0 124,0 Должина(инч)47,2 47,6 48,0 48,4 48,8 рамо(см)51,0 52,0 53,0 54,0 55,0 Рамо(инч)20,1 20,5 20,9 21,3 21,7 измерено пред да се истегне,познато како поставени рамни податоци, Ве молиме Дозволете отстапување од 1~2 см* ставка ткаенина : памучна лен* боја на предметот : розова,бела,сребрена,зелена,кафеава,црна(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : Женско Лето ,памучен ленен фустан, Дамски Сарафан, Обични ,Миди Фустани, Плус Големина,со џеб* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) применлив пол : жене2) должина на облека : редовно3) еластичност : мало стрех4) шема : цврста боја5) стил : секојдневно6) соодветна сезона : лето 7) апликација : дневно* содржина на Пакетот : 1*фустан (други предмети не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Женски Летен Памучен Ленен Фустан Дами Сарафан Обични Миди Фустани Плус Големина. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Ве молиме проверете ја големината, бојата и стилот на сликата на производот пред да ја купите, проверете дали производот е соодветен пред да нарачате. Без разлика дали станува збор за позитивен или негативен коментар, сите сакаме да знаеме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми.

Спецификација

Избор на клиент