.

.

Затемнување Машки Златен Тон Нараквица Часовник

Затемнување Машки Златен Тон Нараквица Часовник

DEN 2495.84
Залиха
Достапно за нарачка

Овој часовник со златен тон од Затемнување сигурно ќе го повлече вашиот изглед заедно. Мат црното бирање содржи 4 вистински кристални маркери на позициите 12Ч, 3Ч, 6Ч и 9Ч. Нараквицата се затвора со еден допир, преклопување на две копчиња и е отпорна на вода на 165 стапки. Аналогно.

Спецификација

Избор на клиент