.

.

Варијации на кругот на палецот, монограм црно -бел килим

Варијации на кругот на палецот, монограм црно -бел килим

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој печатен ткаен килим. Килимот е ткаен, зашиен и отпечатен. Направено од 100 проценти полиестер, килимот е издржлив и има природно отпорни на временски својства. Дизајн на текстура на ткаење во ткаенината додава димензија на уметноста. Варијации на кругот на Thumbrintz Монограм црно -бел килим : машинско миење. Отпорни на временски услови. Издржлив 100 проценти полиестер. Текстуриран дизајн. Печатено. Достапно во големини 1,8 'x 3.08' и 3,91 'x 6'.

Спецификација

Избор на клиент