.

.

Бебе Користете Силиконски Чинии Чинии За Храна За Бебиња Помош Чинии За Храна Кујнски Материјали

Бебе Користете Силиконски Чинии Чинии За Храна За Бебиња Помош Чинии За Храна Кујнски Материјали

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опис. Како што растат децата, повеќето родители можеби размислуваат за повеќето начини да ја обучат способноста на своите деца за развој. Овие производи се совршени за вас. Изработени од одличен силикон, овие чинии можат да направат да се чувствувате удобно кога користите, исто така може да бидат едукативни алатки. . Карактеристики. - Боја : Избрана Боја . - Материјал : Силикон. - Големина : околу 6, 50Х6, 50Х3, 20см/2, 55Х2, 55Х1, 26ин. - Телото на професионалните чинии може да собере и складира различна храна, како што се ориз, десерт, супа и така натаму. - Симпатичниот дизајн ќе го привлече бебето да има јие и да добие поголем интерес да јаде лесно. - Рабовите се тркалезни и немаат бруси, вашето бебе нема да се повреди кога ќе ги користите, исто така погодно за вадење храна. - Овие чинии се изработени од одличен силиконски материјал, кој е издржлив и безбеден за здравјето, не е лесен за деформација или кршење. - Шарениот дизајн го привлекува вниманието на бебето, така што тие би сакале да јадат со користење на овие чинии. Телото на професионалните чинии може да собере и складира различна храна, како што се ориз, десерт, супа и така натаму. Симпатичниот дизајн ќе го привлече бебето да има јие и да добие поголем интерес да јаде лесно. Рабовите се тркалезни и немаат бруси, вашето бебе нема да се повреди кога ќе ги користите, исто така погодно за вадење храна. Овие чинии се направени од одличен силиконски материјал, кој е издржлив и безбеден за здравјето, не е лесен за деформација или кршење. Шарениот дизајн го привлекува вниманието на бебето, така што тие би сакале да јадат со користење на овие чинии.

Спецификација

Избор на клиент