.

.

Кетиј-чн Машки Работни Панталони Еластични Долни Џебни Спортски Панталони Бели, Л

Кетиј-чн Машки Работни Панталони Еластични Долни Џебни Спортски Панталони Бели, Л

DEN 351.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Работни Панталони 2023 Еластични Долни Џебни Спортски Панталони Лабава табела за типови : . Големина : С Половината : 67-75см/26,38-29,53" : 108см/42,52" Должина На Дното : 90см/35,43"Големина : М Половината : 70-80см/27,56-31,50" : 112см/44,09" Должина На Дното : 92см/36,22"Големина : Л Половината : 73-85см/28,74-33,46" : 116см/45,67" должина на дното : 94см/37,01"Големина : xl половината : 76-90см/29,92-35,43" : 120см/47,24" должина на дното : 96см/37,80"Големина : xxl половината : 79-95см/31,10-37,40" : 124см/48,82" должина на дното : 98см/38,58"големина : хххл половината : 81-100см/31,89-39,37" : 128см/50,39" должина на дното : 100см/39,37" материјал : изработен Од Висококвалитетен памук и полиестер, облеката е мека и Удобна За Носење, дише и издржлива, не содржи штетни Материи и не му штетат на телото. Дизајн : машките комбинезони имаат целосен еластичен појас, прилагодливи ремени, џебови за ставање personal работи, стил на само-култивирање, прикажување на фигурата, чиста боја, едноставен моден тренд. Карактеристики : машки обични панталони за џогирање. Панталоните имаат отпорност на триење, отпорност на дамки, чувствителност, лесни за чистење и не се лесни за пилинг, отстранување на влага и брзо сушење. Прилика : во пролет иumn, панталоните се погодни за секојдневниот живот, одмор, спорт, патување, одмор, кампување, забава, велосипедизам, џогирање, фитнес и други активности на отворено. Метод на чистење : Ладно перење, миење раце или машинско перење, хемиско чистење, без белење, соодветни методи за чистење ја прават облеката подолга и потрајна.

Спецификација

Избор на клиент