.

.

Rizzy Килими Техника Област Тепих Тц Сива Јаглен Агли Поени 9' 12 ' Правоаголник

Rizzy Килими Техника Област Тепих Тц Сива Јаглен Агли Поени 9' 12 ' Правоаголник

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Колекција : Техника Килими Стил : Техника Килими : TECTC8574 Сива/Јаглен Спецификации : Wool Origin : Направени Во Индија Суптилна софистицираност Е техника колекција. Секое парче Е Рачно извикано во екстра густа конструкција користејќи премиум нов Зеланд волна. Откако суровото парче ќе се отстрани од разбојот, квалификуваните занаетчии потоа рачно издлабуваат луксузен, преоден дизајн за да додадат димензија и елеганција на богатите цврсти бои. "Рециклиран Полиестер". Лесно за чистење. Отпорен на вода. Рачно Изрезбана.

Спецификација

Избор на клиент