.

.

Кортелко-120300в0е27с Основни С-Л Бизнис Тел. в с

Кортелко-120300в0е27с Основни С-Л Бизнис Тел. в с

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Кортелко ИТТ-1203 / 120300в0е27с Основни С-Л Бизнис Тел. в / С КОРТЕЛКО ИТТ-1203 / 120300в0е27с Основни С-Л Бизнис Тел. w/s. Флеш (100/300/600 m Sec).Држете Со Индикатор.Редијал.Паузирај.Неми Со Индикатор.Дванаесет Мемориски Локации Со Еден Допир.Десет Локации За Меморија Со Два Допири.Тон/Пулсот Префрлување.Контрола На Јачината На Звукот На Ѕвонење.Контрола На Јачината На Звукот на слушалката (~10d B).Биро/Ѕид Монтажа.90v Порака На Чекање.2,5 мм Слушалки Џек.Звучник.Порта За Податоци.

Спецификација

Избор на клиент