.

.

Резервоарот Блузи Мажи Летна Плажа Шарени Обични Елегантни Спортски Без Ракави Лабави Цврсти Мажи Кошули Долна Кошула

Резервоарот Блузи Мажи Летна Плажа Шарени Обични Елегантни Спортски Без Ракави Лабави Цврсти Мажи Кошули Долна Кошула

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона Четири Сезони. Големина шема : . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Должина : 70см/27.56"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" Должина : 72см/28.35"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 113см/44.49" Должина : 74см/29.13"ГОЛЕМИНА : XXL САД : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 118cm/46.46" должина : 76cm/29.92"ГОЛЕМИНА : XXXL Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 124cm/48.82" Должина : 78 CM/30.71" МАТЕРИЈАЛ изработен е ОД Полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа. Применливи Сцени Плажа, Секојдневен, Секојдневно Носење, Дома, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Големина Неговата Големина Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина. Рачно Миење. Памучна Мешавина.

Спецификација

Избор на клиент