.

.

Трговска марка ликовна уметност празнична месечина платно уметност од ennенифер Нилсон

Трговска марка ликовна уметност празнична месечина платно уметност од ennенифер Нилсон

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „празнична месечина“ платно уметност од ennенифер Нилсон : Уметник : ennенифер Нилсон. Предмет : празници. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Спецификација

Избор на клиент