.

.

Timegard Жени Врвови Дозвола Жените Градите Врвот Повик Долг Ракав Дуксер Пуловер Блуза, Жолта, XXL

Timegard Жени Врвови Дозвола Жените Градите Врвот Повик Долг Ракав Дуксер Пуловер Блуза, Жолта, XXL

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Градите Врвот Повик Долги Ракави Дуксер Пуловер Блуза. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  .  . Точка специфики. Сезона : Сите. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Јака : . Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Тежина : 150~200гр(С-3ХЛ). Карактеристики : . 1. Изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Пакетот вклучува. 1pc Врвот. . Натпревар-совршено носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима.Погоден за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија,забави, клубови и состаноци.Ќе добиете комплименти кога ќе ја носите оваа кошула. Удобно и Меко-врвовите на резервоарот се многу удобни за носење и нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Основен Стил-Одличен За совпаѓање со јакна ,панталони, здолништа, шорцеви, блејзери, кардигани.Додадете го овој основен основен врв во вашата гардероба за да се меша и да одговара без напор во сите сезони!. Повод-Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. можете лесно да го стилизирате со хеланки, фармерки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Нега на облека-Рачно Перење/Машинско Перење Well.It лесно се мие и виси суво.Ве молиме погледнете ја табелата со големини под Описот на Производот пред да нарачате.

Спецификација

Избор на клиент