.

.

Џулик Женски Долги Ракави Шупливи Ладни Рамо Обична Блуза Маица Блузи

Џулик Женски Долги Ракави Шупливи Ладни Рамо Обична Блуза Маица Блузи

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Дами Шупливи Ладни Рамо Долги Ракави Маица Врвови. Карактеристики На Производот : . Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Ракав : Ладен Ракав За Рамо. Деколте : Квадратен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Боја Блок. Затворање : Пуловер. Повод : Елегантна мода. Акценти : Споени. Сезона : umn. Тип На Ремен : Редовен. Оддел : Жени. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : Квадратна Јака. Тип : Маица. Одговара : Класичен. Должина На Облека : Редовна Цврста Боја. Долг Ракав Плоштад Вратот Пуловер. Ладно Рамо. Широко Лабаво Вклопување. Секојдневен И Дневен.

Спецификација

Избор на клиент