.

.

Ајомет Блузи За Вежбање Со Долги Ракави За Женски Женски Чамец Вратот И В-Вратот Долг Ракав Обвиткан Долман Врв Со Странична Кошула,Бела 4ХЛ

Ајомет Блузи За Вежбање Со Долги Ракави За Женски Женски Чамец Вратот И В-Вратот Долг Ракав Обвиткан Долман Врв Со Странична

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Жени Мода Бохемија Печатење Долг Ракав Лабава Кардиган Плажа Одмор Блузи Женски Краток Ракав Маица изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Сезона : Пролет/ / Fall / Зима. Тип На Шема : Печатење. Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Должина : Редовно. Пол : Жени. Должина на ракавот : Долг Ракав. Што добивате : 1 Х Кардиган. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Силуета : Лабава. Специјален ракав/кардиган/Сплет Дизајн Материјал : стил На Долги ракави 70% памук, 30% полиестер,; висококвалитетен материјал,растеглив, мек. Карактеристика : Долг ракав,V вратот,Цврста боја,блок во Боја. Удобно и Лабаво вклопување-туниките се супер меки и доволно долги за носење со хеланки.Стилот е доволно Лабав за да го покрие вашето бебе со храна. Една маица на 3 начини на носење : Врзување јазол на дното,навивање панталони и само изневерување за секојдневен изглед. Само стилизирајте го начинот на кој сакате!. НЕГА за ПЕРЕЊЕ : машинско перење или миење раце во ладна вода, без инсолација, без белење, не загревајте суво.

Спецификација

Избор на клиент