.

.

Женски Дуксер Со Еднобојни Рабови Со Висок Врат Помпон Пончо Пуловер Асиметрична Блуза Од Наметка Ресел

Женски Дуксер Со Еднобојни Рабови Со Висок Врат Помпон Пончо Пуловер Асиметрична Блуза Од Наметка Ресел

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ткаенина : Полиестер. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Боја : Темно Сива/Темно Сина/Вино Црвена/Каки/Црна. Големина (см). С - - - - - Ракав : 72Должина : 83. М - - - - Ракав : 73Должина : 84. Л - - - - Ракав : 74Должина : 85. XL - - - - Ракав : 75Должина : 86. ХХЛ - - - - Ракав : 76Должина : 87. Големина (инч). С - - - - Ракав : 28.35 Length Должина : 32.68 . М - - - - Ракав : 28.74 Length Должина : 33.07 . Л - - - - Ракав : 29.13 Length Должина : 33.46 . XL - - - - Ракав : 29.53 Length Должина : 33.86 . ХХЛ - - - - Ракав : 29.92 Length Должина : 34.25 . Пакет Листа. 1 * Раб Дуксер. Пријателски Совети. Боја. Бидејќи различни компјутери различно ги прикажуваат боите, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Мириса. Сите наши предмети се сосема нови, па нормално е дека ќе има хемиски мирис, само опуштете се, ставете го надвор неколку часа или само ставете го во вода половина час, мирисот ќе исчезне. Гаранција. Ние настојуваме 100% услуги и искуство за задоволство на клиентите. Материјал : Изработен од полиестер, мек, пријателски за кожата, удобен за носење, преголемиот дизајн на верзијата обезбедува доволно простор за активности. Карактеристики : Висока јака, долги ракави, карактеристичен раб на реследник, дизајн со еднобојна боја, изборен во повеќе бои, полн со модни трендови. Појавување : Нашите врвови се многу погодни за соодветни хулахопки, фармерки, хеланки, погодни за секојдневни секојдневни облеки. Повод : пуловерот на реследникот може да се носи на улица или дома, погоден за празници, одмори, патувања, ноќни клубови итн. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Ве молиме проверете ја табелата со големини во описот на производот пред поставувањето на нарачката.

Спецификација

Избор на клиент