.

.

Летни Есенски Зделки За Заштеди

Летни Есенски Зделки За Заштеди

DEN 332.48
Залиха
Достапно за нарачка

Ќе се заљубите во овој врв. Големина : ве молиме погледнете ја нашата големина на сликата.Блузи на еинццм За Женска Мода, Елегантни Женски Блузи,Шифон Блузи За Жени,Блузи Со Долги Ракави За Жени,Женски Обични Љубовни Печатени Модни Копчиња Со Долги Ракави Олабавете Ги Врвовите Црвено Добредојде Во Нашата Продавница.Ременот за рамо може слободно да се прилагоди на соодветната должина.Совршено одговара со шорцеви,кратки фармерки,хеланки, слаби панталони, фармерки, здолништа, чизми до колена или високи потпетици за убав изглед.Се препорачува миење раце.Одлично за Секојдневна, секојдневна, забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!6. Предниот дел ја покрива задната страна на препоните не е сосема покриена. Повод : Погоден За Секојдневна Облека,Датум,Вечера,Работа,Канцеларија,Спорт, Шопинг, Одмор, Одмор ,Секојдневно Носење итн. Карактеристики : Кошули Со Долги Ракави ,симпатични врвови за жени во пролет ,umn,зима, Широки Врвови За Туника, Маици Со Плус Големина За Жени,Кратки Ракави ,Долг Ракав, Слатки Детали За Јака,В-Врат, Основни Блузи, Женски Кошули,Секојдневни Кошули, Врвови Од Туника, Основни Маици, Лабаво Вклопување, Печатење,Женски Блузи,Врвови Од Пеплум,Врвови Од Fall /Пролет.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно 5.Тие течат за супер ласкав изглед.

Спецификација

Избор на клиент