.

.

Женски Маици Туника Со Кратки Ракави Врат На Екипажот Цветна Љубов Печатена Лабава Пуловер Симпатична Женска Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Врем?

Женски Маици Туника Со Кратки Ракави Врат На Екипажот Цветна Љубов Печатена Лабава Пуловер Симпатична Женска Облека Трендовски

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 40см/15,75" Должина : 80см/31,50" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 41,5 см/16,34" Должина : 82см/32,28" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Рамо : 43см/16,93" Должина : 84см/33,07" големина : xl биста : 116см/45,67" рамо : 45см/17,72" Должина : 86см/33,86" големина : xxl Биста : 124см/48,82" рамо : 47см/18,50" Должина : 88см/34,65" повод : убаво за Секојдневниот живот, семејно собирање,забава, плажа, одмор,канцеларија или Некои Посебни прилики;погоден за пролет, лето Или aut,Зима. Овие широки врвови кошули за секоја различна пригода, одмор, одмор, секојдневен, канцеларија и сл.●Убав Натпревар●женски симпатичен сончоглед обичен краток ракав, женска маичка од лето-fall лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Таквата убава и грациозна маичка ќе ве натера да бидете помодерни и попривлечни! Убава Маица за пролет, лето, aut и зима.Овој ласкав врв е за женската мода направена правилно. Едноставно, спарете ја оваа туника со хеланки или фармерки за лесна секојдневна облека!Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете Разлика од 1 см Поради Рачно Мерење.; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Повод : Симпатичниот графички дизајн го прави убав за секоја случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Натпревар : Добро Совпаѓајте со фармерки, шорцеви, хеланки, спортски панталони или здолништа. погоден за носење во пролет, лето и fall. Обичната маица одлично оди со фармерки, фустан, хеланки. Моден стил сите натпревар. Убав роденденски подарок, празничен подарок, божиќен подарок, за вашиот пријател и семејство. ДИЗАЈН : Лесна, Модна симпатична Маичка За Графички принт, краток ракав, мека маичка облека, убаво носење со фармерки, хеланки во секојдневен. Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа, состанување, убаво за секојдневно носење.

Спецификација

Избор на клиент