.

.

Лропли Кардиган Џемпери За Жени Печатени Модни Обични Три Четвртини Ракави Кардиган Кошули За Жени Розова М

Лропли Кардиган Џемпери За Жени Печатени Модни Обични Три Четвртини Ракави Кардиган Кошули За Жени Розова М

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Пролет, лето, aut, зима. Пол : Жени. Повод : Повик, Партија. Материјал : полиестер. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Ракав ленг : три четвртини ракави. должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. ШТО добивате : 1пц Женска Кардиганизирачка табела : . Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 43см/16,93" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 116см/45,67" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 44см/17,32" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 122см/48.03" рамо : 44см/17.32" ракав : 45см/17.72" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 128см/50.39" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 46см/18.11" должина : 88см/34.65"големина : Xxl биста : 134см/52.76" рамо : 47см/18.50" ракав : 47см/18.50" должина : 89см/35.04"големина : хххл Биста : 140см/55.12" Рамо : 48.5 см/19.09" Ракав : 48см/18.90" Должина : 90см/35.43"Големина : xxxxl биста : 146cm/57.48" рамо : 50cm/19.69" Ракав : 49cm/19.29" должина : 91cm/35.83"Големина : Xxxxl биста : 152cm/59.84" рамо : 51.5 cm/20.28" ракав : 50cm/19.69" должина : 92cm/36.22" натпревар : лропли кардиган џемпери за жени е погоден за речиси возрасни.Нашите нови дизајнерски Кошули За Жени во 2023 година е убаво да се комбинираат со фармерки,шорцеви,сандали,високи потпетици,чевли,чизми,чанти,обетки,ѓердани и така натаму. Материјал : Џемперите Од Кардиган Лропли за Жени се изработени од Полиестер,спандекс материјал,плетена ткаенина,средно истегнување,пријателски за кожата и дише,удобни за носење. Прилика : Џемперите Од Кардиган За Жени се одлични за шопинг, забава, работа, канцеларија, ноќно излегување, состанок, одмор, секојдневен изглед итн. Топло Совети : 3/4 Ракав Кардиган Џемпери За Жени, Рачно миење и лежеше на сува, без белило. Ве молиме љубезно да ја повикате нашата табела со големини пред да ги нарачате овие блузи со кратки ракави за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Лропли На Ваша Услуга : секогаш кога имате прашања во врска со нашите производи, можете да не контактирате во секое време, ние ќе се потрудиме да ги решиме вашите проблеми и прашања што е можно поскоро за 24 Часа.

Спецификација

Избор на клиент