.

.

Фабиурт Блуза За Жени New И Зима Нова Женска Облека Печатени V Вратот Долги Ракави Маица Врвот, Црна

Фабиурт Блуза За Жени New И Зима Нова Женска Облека Печатени V Вратот Долги Ракави Маица Врвот, Црна

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

62" Должина : 68см/26. Тежина на пакетот : 230гр. Совршена должина за хеланки, фармерки, шорцеви, панталони или хеланки за сите сезони!.57" Ракав : 60см/23.17"големина : л велика британија : 12 еу : 38 сад : 8 биста : 102см/40.56"големина : xl велика британија : 14 Еу : 40 сад : 10 биста : 108см/42.Фабиурт Блуза За Жени New И Зима Нова Женска Облека Печатени V Вратот Долги Ракави Маица Врвот, Blackautune и зима Европската и Американската нова женска облека печатени V Вратот Долги ракави маица врвот.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот.Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Questreates дека жените краток ракав v-вратот кошули лабава повик маица маица краток ракав shirred v-вратот маици маици краток ракав лето блузи обични маици основни маици краток ракав врвови лабава маици повик глуварче печатење о-вратот блуза блузи смешни кошули долг ракав удобност маица краток ракав v-вратот кошули лабава секојдневен маица маица основни блузи длабоко v-маица лето краток ракав лабава повик врвот v-вратот мета жени долг ракав брод вратот надвор рамо блуза блузи графички смешни маица симпатична блузи тинејџерка девојка маици. ①Прилика : шик и пријатен врв за лето. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење.22" Рамо : 37см/14. Тој е многу мек, удобен, еластичен, лесен и одговара на вашата кожа. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Лесна мека ткаенина за удобна женственост, лесна за носење, без брчки, одлична за секојдневна внатрешна или надворешна облека, запознавање, одмор, дружење, совршена за жешките летни денови, давајќи ви стил и среќа.02" ДОЛЖИНА : 69СМ/27.

Спецификација

Избор на клиент